Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş şirketi Türkiye’de imalatı olmayan Paslanmaz Çelik Sac Yassı Mamüllerinin ithalatını yapmaktadır. İthalatı yapılan rulolar müşterinin istediği ölçülere kesilerek yarı mamül haline getirilmekte daha sonra yüzey işçiliği yapılarak paletlenmiş olarak müşteriye sevk edilmektedir.

Bünyesindeki makine parkı ile servis merkezi hizmeti veren firmamız 1982 tarihinden bu yana gelişen pazar payı tecrübe ve birikimleri ile kusursuz hizmet anlayışını müşterileri ile paylaşmaktadır.

Arnavutköy Haraççı bölgesindeki modern yapıda kurulu 8000 m2 kapalı alana sahip servis merkezimizde modern makine parkı ile kontrollü bir şekilde ölçülerinize firesiz malzeme hazırlamaktadır.

Üstün ürün kalitesi ve üretim teknolojisi ile Bayar Paslanmaz Çelik tüm ihtiyaçlarımıza cevap veriyor.

VİZYONUMUZ

Avrupa Standartlarındaki üretimimizi uluslararası standartlara taşıyarak sektörümüzde markalaşmak ve lider firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

En kaliteli ürünü en uygun fiyatla satmak, Kalite ve doğruluktan ödün vermeden büyümek, Müşteri memnuniyetini daim kılmak, Çevre bilinci ile üretim yapmak, Eğitimli personel çalıştırmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmek ve müşterilerimize sunmak Hızlı ve hatasız ürün üretmek ve müşteriye sunmak Müşteri odaklı çalışmak Yasal şartlara uymak İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili her türlü tedbiri almak, iş kazalarını önlemektir.