Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş.

KARİYER

Çalışma Ortamı

Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş. Sürekli büyümeyi hedefleyen ve "Ülkem varsa, ben varım" bilinciyle sürekli yatırım yapan, istihdam sağlayan, geniş vizyonu, modern yönetim anlayışı ve tesisleri ile tamamen yerli sermayeli örnek bir kuruluştur.

Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş.'de müşteri memnuniyetini sağlamanın yolunun önce personel memnuniyetini sağlamaktan geçtiği bilinciyle hareket edilmektedir. Bu doğrultuda, personelimizin her türlü ihtiyacının en kaliteli ve hijyenik koşullarda temin edilmesine özen gösterilmektedir.

Gerek teçhizat ve kıyafet gerekse fabrika içinde yapılan düzenlemelerle her türlü güvenlik önlemi alınmakta, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarına titizlikle uyulmaktadır.

Soyunma odalarından tuvaletlere, yemekhanesinden ofis ve üretim tesislerine kadar bütün birimlerinde temizliğe, tertip ve düzene azami derecede dikkat edilmekte ve tüm personel bu konular ile ilgili teşvik edilmektedir.

Sektörünün öncüsü ve yenilikçi bir firma olarak; deneyimli, yetenekli, güleryüzlü ve kurum içi sinerjimize güç katacak ekip arkadaşlarına kapımızın her zaman açık olduğunu ifade ediyor, kariyerine Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş. de yeni bir sayfa açmak isteyenleri aramızda görmek istiyoruz.

Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş. ailesine katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel özellikler;

- Takım çalışması
- Sorumluluk bilinci
- İş takibi
- Doğruluk ve güvenilirlik
- Müşteri odaklı hizmet anlayışı

Cv'lerinizi info@bayarcelik.com a gönderebilirsiniz.